Віртуальна бібліотека на часі

Календарний інформер 2021
Червень інформер 2021
      У бібліотеці Державного навчального закладу “Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів” відкрилася тематична виставка, присвячена подіям 13 квітня 2014 року.
Антитерористична операція на сході України (АТО) — комплекс військових та спеціальних організаційно-правових заходів українських силових структур, спрямований на протидію діяльності незаконних російських та проросійських збройних формувань у війні на сході України.
       Операція тривала з 14 квітня 2014 року до 30 квітня 2018. Після АТО на сході України була введена операція Об’єднаних сил (ООС).
       За період проведення антитерористичної операції на сході України втрати становили 3332 людини, з них бойові втрати – 2394 чол., небойові – 938 чол.
       За 7 років гібридної війни втрати силових структур України становлять 4449 чоловік.
       На жаль, непоправної втрати зазнали і жителі нашої Смілянщини, які втратили своїх синів, справжніх друзів та коханих. Вічна пам’ять самовідданим патріотам України!
      Ми дякуємо всім живим героям, які пройшли фронтами цієї війни і сьогодні з незагоєними ранами розбудовують рідну Україну! Міцного здоров’я Вам та Вашим близьким, шановні наші захисники!
Герої не йдуть в нікуди, вони живуть серед нас – живі та загиблі.

«Друга світова війна у творах українських письменників»

В бібліотеці Державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів», до уваги читачів представлена книжково – ілюстративна виставка «Друга світова війна у творах українських письменників». На сторінках, величезної кількості книг, описуються не лише історичні факти, а й розповідається про подвиги наших дідів та прадідів, про кохання, дружбу, надію, горе, смерть, радість, самопожертву та самовіддане бажання допомогти іншим. Іншими словами, всі вони показують нам, якою була ця війна та яку ціну за неї довелося заплатити.

Наші досягнення

УСЕНКО Євгеній, представник Державного навчального закладу “Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів”  зайняв 1-ше місце у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE в компетенції “Токарні роботи”.