Всесвітній день доброти

«Спробуйте бути хоча б трохи добрішими – і
ви побачите, що будете не в змозі зробити поганий вчинок».
Конфуцій
📣📣📣13 листопада Всесвітній день доброти.❤ Саме цього дня 1998 року на Першій конференції Всесвітнього руху доброти в Токіо було засновано нове свято. Його ініціатором став волонтерський рух “За доброту”, що з’явився в Японії 1997 року.
👉 Цілі і завдання організації – надихати людей на добрі вчинки і сприяти поліпшенню життя у світі за допомогою добрих вчинків. Всесвітній день доброти, на думку засновників свята, – це можливість нагадати людям про важливість прояву людяності і взаємодопомоги у повсякденному житті.🤝
👉 Рух доброти затвердив декларацію, в якій написано, що людська доброта має фундаментальну важливість як головна умова осмисленого життя. Глобальне прагнення учасників руху – створити світ, здатний співчувати і виявляти доброту. Символом свята є відкрите серце. ❤А суть святкування в тому, щоб нагадати людям про важливість прояву людяності і взаємодопомоги в сучасному житті.
12 листопада учнівська молодь групи №11 професії “Штукатур; маляр” Державного навчального закладу “Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів” та працівники соціально – психологічної служби, створили символічне Дерево добра🌳❤ з побажаннями, один для одного та для всіх людей 👉бути чуйними, щасливими, робити благі вчинки, щоб в серці не було зневіри, а бажання робити добрі справи супроводжувало все життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *