Семінар-практикум «Інноваційна діяльність у металообробній промисловості»

     06 жовтня у Навчально-практичному центрі з металообробки на базі Державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» відбувся семінар-практикум на тему: «Інноваційна діяльність у металообробній промисловості».
Учасників семінару привітав директор Віктор Шевчук, який ознайомив присутніх з формуванням іміджу освітнього закладу та наголосив на важливості дуальної освіти, як елементу приватного партнерства в освітній галузі. Також до заходу долучився і Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Черкаській області, методист Олександр Лупан побажав учасникам семінару плідної співпраці між роботодавцями та освітнім закладом.
     У заході взяли участь приватні підприємці, керівники машинобудівного напрямку Черкаського регіону, які з кожним роком відіграють дедалі важливішу роль у професійно-технічному житті закладу. Представники товариств «ЕЛЕВАТОРМАШ» та «ДНІПРОСТАН» ознайомили з новітніми технологіями, які приносять суттєві позитивні зміни в пізнавальній діяльності та професійному ставленні здобувачів освіти.
     Розвиток сучасної техніки й виробництва неможливий без висококваліфікованих робітничих кадрів, які готує професійна освіта. Нині система професійно-технічної освіти є основною формою поетапної підготовки кваліфікованих робітників, що відповідають рівню та профілю робочих кадрів, конкурентоспроможних на сучасному ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *