Навчально-практичний семінар „Здорове харчування – здорова нація“

Державний навчальний заклад “Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів” взяв участь у навчально-практичному семінарі „Здорове харчування – здорова нація“, що відбувся на базі ЧДТУ. Майстри закладу презентували досвід щодо організації безпечного здорового харчування у закладі освіти.

Захід організовано для керівників пілотних шкіл обласного проєкту „Дітям Черкащини – якісне, безпечне харчування“, представників органів управління освітою, які відповідають за організацію харчування в закладах освіти, шеф-кухарів.

Під час кулінарного марафону присутні мали нагоду ознайомитися та скуштувати страви для здійснення повноцінного безпечного харчування дітей в організованих колективах. Також відбулися майстер-класи з виготовлення означених страв, які провели представники закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти області.

Семінар також відвідав голова ОДА Олександр Скічко, який наголосив на пріоритетності покращення якості шкільного харчування. Принагідно Олександр Олександрович відзначив необхідність проведення кардинальних реформ щодо організації у навчальних закладах якісного, здорового і безпечного харчування. суттєвого оновлення матеріально-технічної бази харчоблоків та шкільних їдалень, популяризації професійної (професійно-технічної) освіти, підвищення мотивації здобувати робітничі професії, пов’язані з системою харчування, запровадження інноваційних підходів з підготовки кухарів.

У рамках діалогової панелі відбулося обговорення актуальних питань здійснення повноцінного безпечного харчування дітей у закладах освіти. Тому в Україні розгорнуто реформу шкільного харчування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *