Профорієнтаційна робота триває!

      Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Вдалий вибір професії – це запорука того, що «не марно проживеш вік», натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення.
      Дні гостинності в Державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» – це заходи, метою яких є залучення випускників загальноосвітніх шкіл міста та району до вступу в ДНЗ «Смілянський ЦППРК», надання інформації здобувачам освіти про умови вступу та напрямки навчання в закладі освіти.
      Саме з цією метою 14 травня 2021 р. пройшли майстер – класи на Дні гостинності для учнів школи №4 міста Сміли. Під час проведення заходу відбулось ознайомлення школярів з матеріально-технічною базою нашого центру, умовами навчання, консультації в навчальних аудиторіях та виробничих майстернях. Важливість професій, які опановують здобувачі освіти центру, їх актуальність та перспективність були продемонстровані представниками даних професій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *