35-ті роковини жахливої техногенної катастрофи

З 22 по 26 квітня у ДНЗ «Смілянський ЦППРК» проводилась низька заходів приурочених до 35-х роковин жахливої техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській атомній станції, що спричинила великі людські жертви, позбавила життя і здоров’я багатьох ліквідаторів та мирних жителів.
У бібліотеці закладу була представлена книжково – ілюстративна виставка «Гірчить Чорнобиль крізь роки», репрезентований фото – погляд «Чорнобиль не має минулого часу», класним керівником Іриною КАСЯН було проведено тематичну виховну годину «Чорнобиль – 35 роковин пам’яті», відео контент «Пам’ятні дзвони Чорнобиля 35 років…» підготували учасники музично – хореографічного гуртка під керівництвом Інни ПОЛІЩУК.
Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу. Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам’ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

Нам горе люте миром перебути, Нам поховати зло в бетон і бронь,І – не забути! – доки світ і люди,Синів землі, що відвели вогонь.
Б. Олійник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *