Участь у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з професії «Штукатур»

     21-23 квітня 2021 року в онлайн–режимі проходив ІІІ (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Штукатур». Організатором та відповідальним за проведення ІІІ етапу конкурсу виступив Державний навчальний заклад «Сумське міжрегіональне вище професійне училище». Команду Черкащини на конкурсі представляв Державний навчальний заклад «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів», на базі якого було створено локацію Черкаського регіону. 
Конкурс проводився у два тури. 21 квітня 2021 року відбувся теоретичний тур. Владіслав Шибистий, учень ДНЗ «Смілянський ЦППРК», виконував тестові завдання.
23 квітня 2021 року пройшов практичний тур, який складався з виконання одного завдання з фаху шляхом нанесення на прогрунтовану гіпсокартонну поверхню декоративних сумішей «Polimin» ШФ – 1 (короїд 2,5 мм біла) з подальшим формуванням фактури. Загальний обсяг робіт на одного конкурсанта складав 4,24 м². відповідно до кваліфікації 3-го розряду з професії «Штукатур». 

      Владіслав Шибистий протягом двох днів конкурсу показав значний рівень професійної майстерності та фахові знання. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *