Скажемо НІ шкідливим звичкам

Загрозу здоров’ю людини становлять шкідливі звички (алкоголь, тютюнопаління, наркоманія та інтернет-залежність). Особливо велике поширення ці шкідливі звички отримали у середовищі молоді. Шкідливі звички несуть негативний вплив на життя суспільства та окремої особистості. Психологічна служба ДНЗ “Смілянський ЦППРК” провела години спілкування присвячені до Міжнародного дня здоров’я «Скажемо НІ шкідливим звичкам».

За підрахунками ООН, в Україні понад півтора мільйона людей, які мають наркотичну залежність різних ступенів тяжкості. Ще однією шкідливою звичкою, що завдає нищівної шкоди здоров’ю є тютюнопаління, від куріння страждають не лише самі курці, а й оточення, що не палить. Від хвороб, наслідком яких є тютюнопаління, щорічно помирає 5,4 млн осіб. Тобто 1 з 10 смертей у світі спричинена саме вживанням тютюнових виробів, листя тютюну. За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я Україна опинилась на першому місці серед країн світу по вживанню алкоголю підлітками.

Протягом години спілкування здобувачами освіти були переглянуті соціальні відеоролики та фрагменти документальних фільмів, про вплив на людський організм шкідливих звичок та обговорені механізми, методи боротьби з ними та перспективи здорового способу життя.

Здобувачам освіти були запропоновані буклети, телефони довіри з питань алкогольної та наркотичної залежностей, роздаткові матеріали про шкоду паління, зловживання алкоголем, про наркотичну залежність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *