Предметний тиждень з математики

«Математика — це велична споруда, створена уявою людини, для пізнання Всесвіту».
Ле Корбюз’є

     Математика – це точна наука, яка не терпить свавілля в тлумаченнях. Це втілення порядку і жорсткої логіки. Вона допомагає зрозуміти світ навколо нас, дізнатися більше про його закони, так як ці закони підпорядковані тому ж самому порядку, що панує в математиці!
    Уже другий рік поспіль ДНЗ «Смілянський СППРК» долучається до проведення предметного тижня з математики. Здобувачі освіти разом з викладачем математики Апполінарією МОТУЗ конструювали моделі простих многогранників, розгадували ребуси, створювали інформаційні публікації до дня народження числа П, переглядали відео про відомих жінок – математиків та брали участь у математичних вікторинах.
      17 березня 2021 року для учнів ІІ курсу був проведений математичний квест – це гра-подорож по станціях, на яких командам пропонувалися різні математичні завдання на кмітливість, деякі завдання носили практичний характер, показували красу і доступність математики.
     Ці заходи сприяли підвищенню інтересу молоді до математики, розширенню їхнього кругозору, формуванню вміння застосовувати надбані знання в нових нестандартних ситуаціях; вихованню культури математичного мислення, вміння працювати в команді задля досягнення спільної мети.
      Ніколи ще математика не була настільки всеосяжною і такою потрібною людям наукою, як сьогодні. Вона розвивається зараз так стрімко, що гадати про те, що буде, мабуть, марно. Одне можна сказати напевно: завтра математика стане ще могутнішою, ще важливішою і потрібнішою людям, ніж сьогодні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *