Відкритий профорієнтаційний захід «Моя майбутня професія».

     «Як вибрати майбутню професію?» — це питання постає перед кожною людиною. Вибір професії — справа нелегка, але необхідна, адже щасливе й успішне життя багато в чому залежить від роботи, яку виконує людина. Так як же правильно обрати професію? У першу чергу потрібно зважити всі «за» і «проти», необхідно врахувати такі чинники: інтерес до професії, можливість розвинути здібності і таланти, можливість отримувати достойну заробітну плату, затребуваність фахівців на ринку праці.
     З метою популяризації будівельних професій та надання інформації про заклад освіти 10 лютого 2021 року на базі комунального закладу «Смілянська спеціальна школа Черкаської обласної ради» було проведено відкритий профорієнтаційний захід «Моя майбутня професія».
     У рамках заходу майстри виробничого навчання та учнівська молодь Державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» продемонстрували майстер-класи та презентували професії «Штукатур», «Маляр», «Лицювальник-плиточник», а також провели конкурси з будівельних професій. Учні комунального закладу активно долучилися до участі у конкурсах, демонструючи свої знання і вміння. Також під час проведення заходу вони мали можливість ознайомитись з особливостями будівельних професій «Штукатур», «Маляр», «Лицювальник-плиточник», та спробувати себе у ролі майбутніх будівельників.
     Проведений захід розкрив значимість будівельних професій для подальшого вибору майбутньої професії та перспективи професійного становлення кваліфікованих будівельників на ринку праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *