Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!

     Волонтер у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють скрізь, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках престарілих і на війні.

     Волонтерство – це не робота, а покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання – те, що веде волонтерів вперед.

      Волонтери Державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» опікуються історичними пам’ятками нашого міста та району. Така робота ведеться протягом всього року. Адже такі місця, як і душі людей повинні бути чистими, доглянутими, відкритими. Продовжили славну традицію здобувачі освіти групи №5 професії «Верстатник широкого профілю; слюсар з ремонту колісних транспортних пар» майстер виробничого навчання Микола ПОНОМАРЕНКО. Під гаслом «Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!» 4 грудня 2020 року привели в належний стан територію біля пам’ятника «Вічна слава героям, які полягли за Батьківщину у Великій Вітчизняній Війні 1941-1945 років», прибрали опале листя, винесли сміття, обрізали сухе віття, почистили від пилу таблички. Учні та працівники нашого закладу не мають можливості для самостійного виконання ремонтних робіт на зазначеному об’єкті, але і байдужими вони не лишились. Вважали за потрібне підтримати належний порядок на прилеглій території.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *