Знайомство з технологією приготування фірмових страв

Сучасна кулінарія – це прекрасний і безмежний світ мистецтва, який постійно удосконалюється. Вміння і задуми та витвір золотих рук кухарів та кондитерів дивує і зачаровує людство. Їх фантазія надихає на нові творчі злети, на нові пошуки та створення нових кулінарних шедеврів.
У Державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» навчають смачно готувати, правильно поєднувати різноманітні продукти харчування, комбінувати кілька видів теплової кулінарної обробки, використовувати різні способи приготування страв, враховувати особливості сучасної української кухні; знайомлять з технологією приготування фірмових страв кухні народів світу під керівництвом майстрів виробничого навчання Валентини ПУЗІНОЇ та Наталії ВЕДЕНЄЄВОЇ.
Саме для підготовки таких кваліфікованих кадрів в нашому освітньому закладі є всі сприятливі умови. Це оснащення кухні – лабораторії сучасним устаткуванням, навчально – методичним матеріалом для проведення виробничого навчання.
Під час навчання здобувачі освіти готують різні страви: від звичайно — простих до оригінально — складних, набуваючи при цьому необхідного досвіду та отримуючи неабияке задоволення від привабливих і смачних результатів своєї праці.
Заклад освіти покликаний не тільки дати здобувачам освіти суму наукових відомостей, але і виховувати у них самостійність, почуття потреби в праці, підготувати їх до самостійної високопродуктивної праці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *