Тренінг на тему: «МЕДІАВИБІР: не гугли, а фільтруй!»

Інтернет та медіа – простір свободи. Будь-хто може оприлюднити будь-що будь-якої миті і зробити доступним для всіх інших людей у світі. Це допомагає зміцнювати відкриті суспільства у світі. Але неймовірна свобода вираження та інформації має і темний бік. Вона дозволяє легко поширювати ненависть і дезінформацію, маніпуляції та оману. І ми маємо бути готовими до цього.
Тож з метою недопущення обману, протидії маніпуляції, поширенню недостовірної інформації, фейків для здобувачів освіти ДНЗ «Смілянський ЦППРК» 11 вересня 2020 року був проведений тренінг на тему: «МЕДІАВИБІР: не гугли, а фільтруй!». Тренінг провела Світлана Крот, регіональна координаторка IREX в Черкаській області, авторка уроків та співавторка матеріалів для тренінгу, яка активно координує різноманітні проекти для молоді.
До участі у тренінгу були залучені учні І-ІV курсів, які мали змогу дізнатися що про нас знають соціальні мережі, як відрізняти фейкові новини, як редакційна політика впливає на те, яку інформацію ми отримуємо, що таке Інфодемія та як їй протистояти, як формується наша інформаційна бульбашка, та що з цим робити і багато цікавої та корисної інформації.
Тренінг відбувся цікаво, час промайнув швидко, учні отримали величезне задоволення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *