Живи та працюй в Україні

В рамках профорієнтаційної декади «Живи та працюй в Україні»  та з метою активізації інтересу учнівської молоді  до усвідомленого вибору професійного майбутнього, популяризації робітничих професій, актуальних на ринку праці, була проведена  екскурсія з учнями ДНЗ «Смілянський ЦППРК» на підприємство «Локомотивне депо»  ім. Т.Шевченка.

Учні групи №6, які навчаються за професіями «Верстатник широкого профілю; слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»  почули цікаву розповідь про історію та діяльність підприємства, мали можливість познайомитись з професіями в галузі залізничного транспорту та подивитися на робочий процес підприємства із середини. Відвідавши основні цехи та відділення, які забезпечують сталість роботи локомотивів в експлуатації та безпеку рухів потягів, розширили своє уявлення про професії, такі як: машиніст тепловоза, помічник машиніста, верстатник широкого профілю, слюсар-ремонтник.

Спілкувалися з досвідченими фахівцями, випускниками освітнього закладу: Кузьменком Дмитром, Фундовним Максимом, Хоменком Андрієм. Наші випускники задоволені вибором професії,  а керівництво підприємства своїми молодими кадрами.

  Наприкінці зустрічі учасники заходу подякували організаторам за цікаву екскурсію, та можливість опинитися у захоплюючому процесі роботи залізничників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *