Участь у I етапі регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine»

27 листопада учень Державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів»  Журавель Євгеній взяв участь у I етапі регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» і посів І місце.

На ринку праці існує великий попит на висококваліфікованих робітників, тому одним із пріоритетних завдань Міністерства освіти і науки України, закладів професійної (професійно-технічної) освіти є підготовка фахівців відповідно до вимог часу. Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» є одним із тих заходів, де надзвичайно талановита молодь може показати рівень своєї кваліфікації.
Популяризація робітничих професій серед молоді та надання ефективних засобів для досягнення високих стандартів професійної освіти, а надалі і діяльності, є пріоритетом роботодавців. Тож до участі у заході долучилися представники роботодавців, соціальні партнери і спонсори.
В якості експертів при оцінюванні виступили представники освітніх закладів. Зокрема, від нашого закладу роботу конкурсантів оцінював майстер в/н Вовк Валентин. В конкурсних випробуваннях учень ДНЗ «Смілянський ЦППРК» Журавель Євгеній успішно продемонстрував набуті знання та навички роботи за компетенцією «Токарні роботи» й посів І місце, що говорить про високу якість підготовки кадрів на базі нашого закладу.

Вітаємо юного конкурсанта з вдалим та гідним виступом на конкурсі і бажаємо натхнення та подальших звершень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *