Засідання творчої групи викладачів природничо-математичних предметів

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області 30 жовтня 2019 року на базі ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» відбулося засідання обласної творчої групи на тему: «Ярмарок педагогічних ідей: система роботи щодо підготовки учнів, які потребують корекції знань», в якому взяли участь 13 викладачів хімії та біології з закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
Наталія Підберезня, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області, розповіла викладачам про вимоги до уроку згідно новим форматам освіти. Зробила акцент на використання інноваційних технологій: методів, прийомів, дидактичних ігор, вправ, пошуково-ситуаційних і проблемних завдань, які розвивають творчу особистість, інтерес до пізнання, самостійність мислення, уміння приймати конкретні рішення, реалізовувати міні-проекти. В рамках творчої групи відбувся інтегрований позаурочний захід з хімії та біології на тему: «Вода – найдивовижніша речовина», який провели Марина Фесун, викладач хімії та Тетяна Іванова, викладач біології ДНЗ «Смілянський ЦППРК». Під час заходу учні визначали вміст води у власному організмі, добову потребу свого організму у воді, демонстрували різні методи очистки води. З допомогою цифрової лабораторії VERNIER досліджували в групах: питну воду та вимоги до її якості, якість питної води за рН показником та твердістю води. 

Була забезпечена дружня та злагоджена робота учнів, які брали активну участь в обговоренні актуальних питань і залишились помітно задоволеними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *