Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH

Протягом 25-27 вересня в столиці на території Міжнародного виставкового центру проходила виставка «Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH» – головна професійна подія сектору HoReCa в Україні. Наймасштабніша виставка FoReCH вже багато років є комунікаційним майданчиком та виставкою ефективних рішень для індустрії гостинності. Виставка задає нові тренди руху індустрії гостинності шляхом презентацій новітнього обладнання, технологій, послуг та рішень, а також обміну передовим досвідом відкриття та управління бізнесу в секторі HoReCa.

З метою покращення практичної підготовки, захід відвідали  в.о. директора Барановська Надія та голова комісії харчової промисловості та сфери послуг Касян Ірина ДНЗ «Смілянський ЦППРК».

Відзначимо, що FoReCH – кращий комунікаційний майданчик для професіоналів ринку horeca в Україні, загальною площею 13 000 м.кв., що дає  можливість ознайомитися з безліччю новинок, представлених на одній виставковій площадці, симбіоз експозицій (обладнання для ресторану та готелю, продукти для horeca, вендинг, барне обладнання, меблі для horeca, посуд, клінінгове та пральне обладнання) дозволило комплексно ознайомитися з актуальними тенденціями індустрії гостинності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *