Свято вручення дипломів випускникам 2018 року

       22 та 23 лютого в ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» була проведена Державна кваліфікаційна атестація з професій «Кухар», «Кондитер» та «Офіціант» та відбулися урочистості з нагоди завершення навчання і вручення випускних документів  випускникам 2018 року.

IMG_3231 IMG_3226

     Початкова ланка праці в чудовій країні знань завершена. Підтвердженням цього – диплом про здобуття професії. Роки проведені у нашому навчальному закладі,  подарували випускникам  багато хорошого: радість пізнання,  вірних друзів,  перше кохання, мрії, а головне – професію!

     Звучали оплески для  викладачів, гостей, батьків, та випускників за творчі успіхи, титанічні зусилля та наполегливість. Грамоти від адміністрації навчального закладу кращим випускникам вручив директор Дякон В.М.

DSCN8884 DSCN8881  DSCN8877 DSCN8875 DSCN8871 DSCN8829

     Музичні вітання дарували учні І та ІІІ курсів, а також для випускників підготували відеофільм про їх бурхливе і веселе, сповнене радості і труднощів, учнівське життя.

     «Мій юний друже! Візьми в дорогу свій отчий дім, ніжну мамину колискову пісню, рідну солов’їну мову. Нехай вічно залишиться у твоїй пам’яті наше мальовниче містечко.  Завжди згадуй  своє золоте дитинство, будь  по-дитячому добрим!»  – такі  слова  були напутніми для випускників 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *