Вшануймо пам’ять Героїв!

     Найвищою нагородою тих, хто уцілів, –  є життя, а для загиблих – пам’ять. Гірка пам’ять війни! Вона ніколи не згасне. Вона ятрить мозок, збуджує уяву.

     Пам’ять! Що ти залишила? Сльози матерів? Сльози батька і сестри, сльози нареченої.  Їх пам’ять житиме в наших серцях.

     «Летять сумні журавлі» – таку має назву фестиваль патріотичної пісні, який проходив в ДНЗ «Смілянський ЦППРК» 20 лютого 2018 року. Саме в день пам’яті Героїв Небесної Сотні  зібралися всі щоб вшанувати Героїв України.

     На фестивалі лунали пісні в честь загиблих українців в різні часи. Згадали полеглих в роки Другої Світової війни, воїнів, що виконували свій обов’язок на території інших держав, героїв Небесної Сотні та полеглих в антитерористичній операції на Сході України. Згадали  випускників навчального закладу – Чубатенка Руслана, Єременка Віктора, Горбенка Андрія, наших земляків – Дімітрова Михайла, Войцехівського Євгена та всіх Героїв  України і Смілянщини! Вони повинні жити в нашій пам’яті!

DSCN8718 DSCN8742 DSCN8745 DSCN8747 DSCN8749 DSCN8771

     На фестиваль до нашого навчального закладу завітали  голова райдержадміністрації Грошев Володимир Володимирович,  учасники бойових дій Другої Світової війни – Куценко Василь Ілліч, Кізюн Микола Васильович та Данченко Володимир Васильович. Ветерани воїни-інтернаціоналісти, які воювали в далекому Афганістані та Чехії – Добрянський Володимир Петрович, Темченко Олександр Олександрович, Власенко Павло Степанович. А також учасники  Майдану, волонтери, учасники бойових дій в зоні АТО:  Липовий Микола Володимирович, Кулик Леонід Дорофійович, Ніколайчук Джегос Тадаутович, Галущенко Олександр Іванович, Семагін Михайло Анатолійович, Висоцький Володимир Вікторович та Парахневич Олександр Володимирович – голова громадського формування самооборона «Січ».

DSCN8708 DSCN8755

     Також в цей день учнівська рада закладу взяла участь у міській акції «Ангели пам’яті», вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, спільною молитвою за загиблими,  та поклали квіти до підніжжя пам`ятника.

received_2069633413320130 received_2069663036650501 received_2069641286652676

     Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас,  живих,  дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *