Всеукраїнський тиждень права та 16 днів проти насилля

 

    У листопаді – грудні 2017 року в ДНЗ «Смілянський ЦППРК» була проведена щорічна акція «16 днів проти насилля» та Всеукраїнський тиждень права.

    Шістнадцятиденний період кампанії охопив наступні важливі дати: Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок,  Всесвітній  день боротьби зі СНІДом, Міжнародний день боротьби з рабством, Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, Міжнародний день волонтера,  Міжнародний день прав людини.

    Міжнародна акція  розпочалася із створення інформаційного стенду «Разом за мир, ми проти насилля». Соціальним педагогом, Поліщук Тетяною Миколаївною,  було активізовано інформаційно – просвітницьку роботу в закладі, яка була направлена, в першу чергу на інформування учасників навчального процесу щодо прав кожної людини.

viber_image_1_500x375 viber_image_7_500x667

 viber_image_2  viber_image_12_500x375 

          У рамках Міжнародного Дня людей з інвалідністю,  Смілянський центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді сприяв організації екскурсійної подорожі учнів закладу, які є випускниками спеціальних шкіл інтернатів до музею пожежної безпеки та музично-драматичного театру у  м. Черкаси. Для учасників клубу «Крок до успіху» фахівці центру соціальних служб провели заняття з елементами тренінгу «Подолання насилля: його види та прояви».

viber_image_10_500x667 (1) viber_image_11_500x375 viber_image_14_500x375

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *