День Гідності і Свободи

    21 листопада учні та педагогічні працівники державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» відзначили День Гідності та Свободи.

    У навчальному закладі було проведено ряд заходів, щоб нагадати ідеї, заради яких українці виходили на головну площу України, а також вшанувати пам’ять тих, хто поліг, відстоюючи ці ідеї.

     У бібліотеці закладу оформлено тематичну виставку «Від революції гідності до гідного життя». Учні провели тематичну лінійку «Герої не вмирають… Просто йдуть…»,  під час якої переглянули документальний фільм – реквієм «Небесна сотня в вирій полетіла…» і  вшанували пам’ять Небесної сотні, пам’ять загиблих на Сході України та під час революції Гідності та Свободи. Під час заходу відбулася зустріч з учасником антитерористичної операції Щербатюком Олександром Віталійовичем. З глибоким сумом та болем в очах, Олександр  ділився з учнями розповідями про те,  що пережив за час, проведений в зоні АТО.  Відповідаючи на численні питання учнів, запрошений воїн, намагався у доступній формі розповісти учням про життя на війні,  про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство. У знак вдячності, майбутні кондитери пригостили Олександра власноруч випеченим тортом та квітами.

DNZ _Smilyansykiy TSPPRK_ (tematichna liniyka _Gero (1)_500x375 DNZ _Smilyansykiy TSPPRK_ (tematichna liniyka _Gero_500x375 DNZ _Smilyansykiy TSPPRK_ (zustrich z uchasnikom ATO SCHerbatyukom O.V.)_500x375 DNZ _Smilyansykiy TSPPRK_ (zustrich z uchasnikom ATO SCHerbatyukom O.V.)_500x375      

Також педагогічні працівники разом з учнями взяли участь у міській акції з розгортання Прапора України. По закінченні заходу, учні навчального закладу поклали квіти до пам’ятного Знаку Небесній Сотні та загиблим воїнам АТО.

DNZ _Smilyansykiy TSPPRK_ (uchasty u misykiy aktsi_500x375  DNZ _Smilyansykiy TSPPRK_ (4)_500x375 DNZ _Smilyansykiy TSPPRK_ (pokladannya kvitiv do pam'yatnogo znaku na chesty Gero_500x375

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *