Проведення Дня знань

Дзвенить дзвінок веселий, запальний,

І в кожного душа із ним радіє,

І знову починаються для нас

Уроки віри, доброти й надії.

Лунай нам, дзвонику, гучніше,

Бажай всім успіхів і звершень,

Привітним будь, будь веселішим

Для тих, кому співаєш вперше!

 

    Такими  словами було оголошено про початок нового 2017-2018  навчального року – 1 вересня на урочистому заході в ДНЗ «Смілянський ЦППРК». Після цих слів пролунав гучний дзвоник для першокурсників, учнів старших курсів, викладачів, майстрів виробничого навчання,  всіх працівників навчального закладу, гостей та батьків, що стали свідками цього урочистого та прекрасного дійства.

DSCN6278_500x375   DSCN6281_500x375

     На свято до навчального закладу завітали почесні гості – представники центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.  Постійні шефи  – підприємство «Орізон-навігація»  прийшли з подарунками та самими щирими привітаннями. Присутні були також і представники підприємств та установ міста.

DSCN6286_500x375

    Під час свята  нагороджувалися кращі учні та педагогічні працівники. Вітали присутніх адміністрація, гості та батьки. Було покладено квіти до меморіальної дошки загиблим героям-випускникам, хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв – воїнів, що загинули в  АТО та  героїв Небесної Сотні.

DSCN6292_500x375 DSCN6326_500x375

    На виконання указу Президента України та розпорядження Кабінету Міністрів  «Про відзначення 26-ї річниці Незалежності України» в навчальному закладі був проведений перший урок на тему «Європа –  цивілізаційний вибір України», організована виставка матеріалів та публікацій. На святі учні декламували вірші, лунали пісні про рідний мальовничий край – нашу неньку Україну.

Навчальний рік розпочато! Щасливого старту 2017-2018!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *