Відкриття меморіальної дошки загиблим Героям в АТО

     28 квітня в державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» відбувся мітинг-реквієм з нагоди  відкриття меморіальної дошки загиблим під час проведення антитерористичної операції: сержанту 81-ої окремої аеромобільної бригади Андрію Степановичу Горбенку, старшому солдату резерву батальйону оперативного призначення Віктору Вікторовичу Єременку та командиру бойової машини піхоти, молодшому сержанту 72-ої окремої механізованої бригади Руслану Валерійовичу Чубатенку. Вони здійснили oсoбливий подвиг – героїчно вiддaли своє життя, зaхищaючи Україну.

DSCN5476_602x452

     Вшанувати світлу пам’ять загиблим випускникам прийшли рідні, друзі, бойові побратими, представники влади, освіти, музеїв та духовенства, односельці, голови громадських організацій, педагогічний колектив та учні навчального закладу.

DSCN5446_602x452

     Традиційно  захід відкрили  Державним Гімном України. Розпочали урочистий захід учні навчального закладу декламуючи вірші, присвячені пам’яті  воїнам,  загиблим на Донбасі.

DSCN5520_602x452

      До слова запросили класних керівників, майстрів виробничого навчання, вихователів загиблих випускників,  котрі з великою гордістю та  зі сльозами на  очах,  ділились спогадами про своїх вихованців.

      Виступив народний депутат України Рудик Сергій Ярославович, який  виразив слова скорботи та поваги до подвигу наших героїв та звернувся зі словами подяки до рідних загиблих. Також Сергій Ярославович згадав імена всіх героїв Черкащини, які віддали своє життя у боротьбі з російським агресором та його найманцями.

DSCN5495_602x452

      До слова запрошено начальника управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Данилевського Валерія Вікторовича, який подякував рідним загиблих та з впевненістю сказав про те, що дивлячись на присутніх учнів, він бачить вже нове покоління людей з новими помислами, діями та вчинками, свідомих патріотів нашої країни.

DSCN5498_602x452

       Також виступили заступник міського голови Смілянської міської ради Осейко Людмила Семенівна, голова Смілянської районної ради Грошев Володимир Володимирович, начальник управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради Незнанова Наталія Олексіївна, голова спілки учасників АТО Водяний Сергій Михайлович,  які передали  слова вдячності, шани та поваги  до Героїв антитерористичної операції.

 DSCN5505_602x452 DSCN5509_500x667 DSCN5511_602x803

      Право відкрити пам’ятний знак воїнам було надане побратимам випускникам. Настоятель храму святої мучениці Євгенії Української православної церкви Київського патріархату протоієрей Богдан Степчук відслужив панахиду за загиблими і освятив пам’ятну дошку. 

DSCN5479_602x452 DSCN5478_602x452

DSCN5487_602x452

     Присутні вшанували пам’ять усіх загиблих на сході України хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.

      Після завершення лінійки-реквієм усіх присутніх було запрошено до актової зали для перегляду відеофільму «Знаємо, пам’ятаємо, шануємо», який створили учні навчального закладу на основі зібраних матеріалів про загиблих випускників.

DSCN5538_602x452

      Після перегляду відеофільму, головний редактор газети «Сміла» Скорохід Людмила Іванівна  презентувала нову книгу із символічною назвою «Сміливі із Сміли». Вона розповіла про героїв цієї книги та подарувала нову збірку навчальному закладу і  всім присутнім учасникам АТО.

DSCN5528_602x452

      Героїзм наших загиблих випускників Горбенка Андрія Степановича, Єременка Віктора Вікторовича,  Чубатенка Руслана Валерійовича вчить молоде покоління таким звичним, але часом надскладним людським якостям як гідність, повага, любов і вірність. Пам’ять про них буде передаватися з покоління у покоління. На їх прикладах виростуть і збудують нову, єдину не на словах, а на ділі Україну.

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *