Мамина вишиванка
dscn2299

«Не мода це й не дивна забаганка… Нелегко нашим недругам збагнуть, чим є для українця “вишиванка”? І що у ній за таємнича суть?»

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи.

27 жовтня в державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» класний керівник Боговик Ганна Іванівна та майстер виробничого навчання Веденєєва Наталія Владленівна разом із групою № 23 провели відкриту виховну годину «Мамина вишиванка».

dscn2315

Учні, зібравшись у актовій залі закладу, мали змогу почути вірші про мамину вишиванку, вишитий рушник, сорочку – оберіг.  

Веденеєва Наталія Владленівна  представлена показ вишиванок, які можна одягати у щоденні та святкові дні.

dscn2331

Завітала до заходу  член спілки майстрів мистецтв України Маланчук Ніна Іванівна, яка розповіла про історію вишивок та походження сорочок.

dscn2324      dscn2325

Учні ознайомились з традиціями рідного краю, розширити уявлення про вишиванку, як вид мистецтва, про її значення у житті українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *